-
8MP | IP | 3.6mm | F1.8 | 0,60Lx
-
8MP | IP | 3.6mm | F1.8 | 0,60Lx
-
8MP | IP | 3.6mm | F1.8 | 0,60Lx
-
8MP | IP | 3.6mm | F1.8 | 0,60Lx
-
8MP | IP | 3.6mm | F1.8 | 0,60Lx
-
8MP | IP | 3.6mm | F1.8 | 0,60Lx
-
8MP | IP | 3.6mm | F1.8 | 0,60Lx
-
8MP | IP | 3.6mm | F1.8 | 0,60Lx
- Модель: 000546
IP камера Starvis imx838
999грн
Універсальна IP67/ 8MPix 3864х2218/ Fps 20/ H.265+/ Об'єктив 3.6мм/ Кут огляду 85°/ Апертура 1.8/ Чутливість: 0,60LX / Підсвічування 30м/ Технологія Starlight// .4
Розширений динамічний діапазон або режим HDR – це один із режимів камери, який дозволяє побачити більше деталей на відео за рахунок розширення діапазону експозиції. Ви можете використовувати цей режим для відеопотоку без втрати деталей у яскравих та темних областях.
Купольна камера в герметичному корпусі призначена для встановлення на вулиці. Не боїться дощу клас захисту IP67 корпус камери виконаний з алюмінію.
Велика деталізація зображення досягається за рахунок встановлення нового сенсора SC8238, розробленого 2022 року.
Роздільна здатність камери 8MPix 3864х2218
У сенсорі застосовано технологію заднього підсвічування матриці. За рахунок цього вдалося підняти світлочутливість у два рази.
Перегляньте приклад відео нічної зйомки наскільки якісно знімає камера в нічний час доби.
У більш старих матрицях з великою роздільною здатністю якість зображення була дуже поганою за рахунок великої роздільної здатності піксель ставав дрібним і мало пропускав світла.
Росли шуми та артефакти на зображенні.
І камери з великою роздільною здатністю були не придатні для використання у нічний час.
У моделі Starvis IMX838 вдалося підняти світлосилу та покращити зображення у нічний час доби.

Ми провели порівняльне тестування камери з топовою моделлю сенсора (Sony IMX415) на момент написання статті 2022 рік
Враховуючи вартість моделі камери на топовому сенсорі від Sony 415 (4250грн)
Камера Starvis IMX838 втричі дешевша, але в тестах не поступається за деталізацією дорожчої моделі.
Світлосила при низькій освітленості на матриці SC8238 навіть краще.

Єдине ніж поступається камера тільки кольором. Колірний баланс трохи йде у бік зеленого відтінку.
При включенні підсвічування з температурою 4000 кельвіна обидві камери показали однакові результати. Мабуть позначається неправильна робота налаштування балансу білого.
Що можна виправити у таких оновленнях програмного забезпечення.

Виділимо основні переваги моделі:
- Роздільна здатність 8МР(3864-2218) + Світлосильний сенсор. Можливість встановлення камери на вулиці на об'єктах з низькою освітленістю.
- Живлення POE 52V на відстань до 150 метрів
- Потужний процесор без падіння FPS як у дешевих камерах із аліекспрес. Стабільні 20кадрів при роздільній здатності 3864-2218
- Трансляції RTSP у три потоки
- Стиснення H.265+ v2
- Ширококутне лінзоване ик підсвічування
- Запис у хмару на вибір 4 сервіси.
- Підключення через хмару P2P
- Підтримка сервісів Google Диск та Dropbox
- Запис на FTP сервер
У нових прошивках додали функціонал покращення зображення для приміщень. 
Додали:
BLC Function
3D DNR Function
Distortion Function
Основні покупці цієї камери магазини, кафе, салони коротше кажучи основний відсоток установки камери у приміщенні.
Магазини та супермаркети використовують камеру на касових зонах, де потрібна велика деталізація, розпізнавання грошових купюр, товару тощо.
Досить великий кут дозволить використовувати камеру в приміщеннях із невисокою стелею.
Також камера має коридорний режим зйомки, що дозволить її легко використовувати для офісних приміщень та прямокутних кімнат.
Може бути встановлена на вулиці. Металевий корпус надійно захищений від попадання води та не боїться морозів.
Відеореєстратор, який підтримує підключення камери, уточнюйте за телефоном.
Не всі реєстратори можуть впоратися з великим потоком камери.
Для любителів купити камеру для експериментів і залишити негативний відгук, що камера гальмує і не працює. Напишу, що камери такого плану створюють велике навантаження на процесор і перегляд на старому телефоні викликає багато проблем.
Тести показали, що iphone 13 може відображати зображення такої камери без проблем але тільки однієї. При відкритті трьох таких камер спостерігається невелике відставання та тролінг процесора телефону. На слабких ПК (менше 8 ядер) історія схожа.
Про більш дешеві телефони робіть висновки самі.
Але якщо ви стали власником сучасної камери, а телефон у вас не топовий, тоді занижуйте параметри в камері. Кодек стиснення змінюємо на старий H264, знижуйте бітрейт нижче 1500кб, відключайте подвійний режим кодування (+), якщо не допомагає знижуйте роздільну здатність у камері.
Найдешевші реєстратори, які будуть працювати з камерою Starvis IMX838
Ultra HD NVR-09 D або ULTRA HD NVR-16D
Підтримку камери старими NVR уточнюйте у менеджера телефону. Камера онлайн
| Матриця ? | SC8238 1/2.7 4K |
|---|---|
| Процесор ? | SSC338Q |
| Дозвіл ? | 8MP (3864х2218) |
| Підтримка дозволів | 3864х2218, 2592х1944, 2560 х 1920, 2560 х 1440, 1920 х 1080 |
| Частота кадрів ? | 20 к/с |
| Відео компресія ? | H.265+, H.264+, MJPEG |
| Відео бітрейт | 32 Кбіт/с - 16384 Кбіт/с |
| Світлосила SNR1s ? | 0,60LX |
| Фокусна відстань ? | 3.6 мм |
| Кут огляду | 85° |
| Апертура ? | F 1.8 |
| Full-color ? | Ні |
| Зум (наближення) | 5-ми кратний (цифровий) |
| Тип підсвічування ? | Інфрачервона 30 м |
| Запис на карту | Ні |
| Запис по датчику руху | Ні |
| Запис по датчику на людину ? | Ні |
| Розумна аналітика | Детектор руху Оповіщення на телефон Оповіщення на email з фотографією |
| Налаштування зображення | Поворот, дзеркаловання |
| Запис у хмару ? | Запис відео: Тарифи на запис Фото: Google диск Dropbox |
| Підключення FTP | Так |
| Підключення до VPN | Так стандартний PPTP vpn клієнт |
| Віддалене підключення ? | P2P за серійним номером (Статичний IP не потрібен) |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, HTTP, FTP, DDNS, RTP, RTSP |
| Сумісність | ONVIF 2.4, Hikvision, Xmeye, Longse |
| Порти за замовчуванням | HTTP Port: 80 RTSP Port: 554 HTTPS Port: 443 BITVISION Port: 6000 ONVIF Port: 8999 Hikvision Port: 8000 Xmeye Port: 34567 |
| Потоки RTSP: | rtsp://user name:password@ip address:rtsp prot/0 main rtsp://user name:password@ip address:rtsp prot/1 sub Приклад rtsp://192.168.1.86:80/0 Скріншот: http://192.168.1.168/snap.jpg |
| DDNS ? | Так Oray, NO-IP, Dyn |
| Програма Android | Bitvision |
| Програма iOS | Bitvision |
| Програма Windows | iVMS320 |
| Додаток для Mac | iVMS320 |
| Одночасний перегляд ? | 2 людей |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вихід на платі під мікрофон | Ні |
| Вбудований динамік | Ні |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 10M/100M |
| Кнопка скидання | Ні |
| живлення | DC 12В ±20% |
| PoE живлення 802.3at | 48-52 вольта |
| Потужність 12v | 2500мА |
| Потужність 48v | 290мА |
| Робоча температура | -30°C - +70°C |
| Вологість | <95% |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 128 х 128 х 108 мм |
| Вага | 420г |
| Матеріал | Пластик |
| Комплектація | Камера, самонарізи для кріплення |
| IP адреса за замовчуванням | 192.168.1.168 |
| Login Pass |
admin admin |
| Рік виходу моделі | 2022 |


