-
5MP | IP | 6mm | F1.9 | 0,33Lx
-
5MP | IP | 6mm | F1.9 | 0,33Lx
-
5MP | IP | 6mm | F1.9 | 0,33Lx
-
5MP | IP | 6mm | F1.9 | 0,33Lx
-
5MP | IP | 6mm | F1.9 | 0,33Lx
-
5MP | IP | 6mm | F1.9 | 0,33Lx
-
5MP | IP | 6mm | F1.9 | 0,33Lx
-
5MP | IP | 6mm | F1.9 | 0,33Lx
- Модель: 000476
IP камера Starvis imx335 PRO
Немає в наявності
999
999грн
Універсальна IP67/ 5MPix 2592х1944/ Fps 30/ H.265+/ Об'єктив 6мм/ Кут огляду 55°/ Апертура 1.9/ Чутливість: 0,33LX/ Підсвічування 40м/ Технологія Starlight/ Мікрофон +/V8 Onvif2.4
Циліндрична камера з новим сенсором від компанії випущеним у 2019 році (SONY IMX335) та смарт підсвічуванням до 40 метрів.
Роздільна здатність камери становить 5mp 2688 *1944.
Висока роздільна здатність і велика світлосила сенсора дозволить отримати зображення високої якості як вдень, так і вночі.
З 2019 року компанія Sony стала постачати сенсори з великою світлосилою.
Тепер не потрібно переживати, що камера з великою роздільною здатністю погано знімає вночі.
Навпаки, камера має дуже деталізоване зображення в погано освітлених місцях.
Корпус камери виготовлений із товстого сплаву алюмінію.
Захист камери за категорією IP 67, що дозволяє встановлювати камеру на вулиці.
Камера захищена від вологи. Встановлено світлосильний об'єктив високої чіткості 6mp 1.9F
Новий процесор камери Hi3516A-PRO з обробкою трьох субпотоків та новою системою шумоподавлення DDRQ-5 та стисненням H.265+.
Для більшої безпеки камера може вести запис на картку пам'яті Micro SD, яка встановлюється в камеру, а також записувати на хмару.


Роздільна здатність камери становить 5mp 2688 *1944.
Висока роздільна здатність і велика світлосила сенсора дозволить отримати зображення високої якості як вдень, так і вночі.
З 2019 року компанія Sony стала постачати сенсори з великою світлосилою.
Тепер не потрібно переживати, що камера з великою роздільною здатністю погано знімає вночі.
Навпаки, камера має дуже деталізоване зображення в погано освітлених місцях.
Корпус камери виготовлений із товстого сплаву алюмінію.
Захист камери за категорією IP 67, що дозволяє встановлювати камеру на вулиці.
Камера захищена від вологи. Встановлено світлосильний об'єктив високої чіткості 6mp 1.9F
Новий процесор камери Hi3516A-PRO з обробкою трьох субпотоків та новою системою шумоподавлення DDRQ-5 та стисненням H.265+.
Для більшої безпеки камера може вести запис на картку пам'яті Micro SD, яка встановлюється в камеру, а також записувати на хмару.


| Матриця ? | Sony imx 335 1/2.8" |
|---|---|
| Процесор ? | HI3516 |
| Дозвіл ? | 5MP (2592х1944) |
| Підтримка дозволів | 2592х1944, 2560 х 1920, 2560 х 1440, 1920 х 1080 |
| Частота кадрів ? | 20 к/с |
| Відео компресія ? | H.265+, H.264+, MJPEG |
| Відео бітрейт | 32 Кбіт/с - 16384 Кбіт/с |
| Світлосила SNR1s ? | 0,33LX |
| Фокусна відстань ? | 6 мм |
| Кут огляду | 55° |
| Апертура ? | F 1.9 |
| Full-color ? | Ні |
| Зум (наближення) | 5-ми кратний (цифровий) |
| Тип підсвічування ? | Інфрачервона 40 м |
| Запис на карту | micro SD до 512gb 32gb до2 дня запису 64gb до 5 днів запису 128gb до 11 днів запису 256gb до 24 днів запису 512gb до 50 днів запису |
| Запис по датчику руху | Ні |
| Запис по датчику на людину ? | Ні |
| Розумна аналітика | Детектор руху Оповіщення на телефон Оповіщення на email з фотографією |
| Налаштування зображення | Поворот, дзеркаловання |
| Запис у хмару ? | Запис відео: Тарифи на запис Фото: Google диск Dropbox |
| Підключення FTP | Так |
| Підключення до VPN | Так стандартний PPTP vpn клієнт |
| Віддалене підключення ? | P2P по серійному номеру (Статичний IP не потрібен) |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, HTTP, FTP, DDNS, RTP, RTSP |
| Сумісність | ONVIF 2.4, Hikvision, Xmeye, Longse |
| Порти за замовчуванням | HTTP Port: 80 RTSP Port: 554 HTTPS Port: 443 BITVISION Port: 6000 ONVIF Port: 8999 Hikvision Port: 8000 Xmeye Port: 34567 |
| Потоки RTSP: | rtsp://user name:password@ip address:rtsp prot/0 main rtsp://user name:password@ip address:rtsp prot/1 sub Приклад rtsp://192.168.1.86:80/0 Скріншот: http://192.168.1.168/snap.jpg |
| DDNS ? | Так Oray, NO-IP, Dyn |
| Програма Android | Bitvision |
| Програма iOS | Bitvision |
| Програма Windows | iVMS320 |
| Додаток для Mac | iVMS320 |
| Одночасний перегляд ? | 2 людей |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вихід на платі під мікрофон | Так |
| Вбудований динамік | Ні |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 10M/100M |
| Кнопка скидання | Є |
| живлення | DC 12В ±20% |
| PoE живлення 802.3at | 48-52 вольта |
| Потужність 12v | 1800мА |
| Потужність 48v | 180мА |
| Робоча температура | -30°C - +70°C |
| Вологість | <95% |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 278 х 90 х 92 мм |
| Вага | 550г |
| Матеріал | Метал |
| Комплектація | Камера, самонарізи для кріплення |
| Рік виходу моделі | 2020 |


