-
4MP | IP | 1.7мм | F2.0 0,72Lx
-
4MP | IP | 1.7мм | F2.0 0,72Lx
-
4MP | IP | 1.7мм | F2.0 0,72Lx
-
4MP | IP | 1.7мм | F2.0 0,72Lx
-
4MP | IP | 1.7мм | F2.0 0,72Lx
-
4MP | IP | 1.7мм | F2.0 0,72Lx
-
4MP | IP | 1.7мм | F2.0 0,72Lx
-
4MP | IP | 1.7мм | F2.0 0,72Lx
- Модель: 000195
Ipela pcs міні
Немає в наявності
1200
1 200грн
Внутрішня IP65/ 4MPix 2560 х 1920 / Fps 20/ H.264/ Об'єктив 1.7мм/ Кут огляду 120°/ Апертура 2.0/ Чутливість: 0,72 LX/ Підсвічування немає/ Харчування 12v2a/Xme
Одна з найменших IP камер на ринку
Незважаючи на це, знімає відео високої якості (формат AVI, роздільна здатність – 4МР(2592-1520), кут огляду 120 градусів. Не вимагає складної установки та налаштування, комфортна у використанні. Завдяки такому поєднанню застосовується як у відеоспостереженні, так і в on -line трансляціях.За допомогою мережевого кабелю її можна підключити до мережі Інтернет, роутера або комп'ютера (ноутбука).Може працювати з кількома браузерами.
Камера дуже стабільна, безпечна у використанні, підтримує технологію Р2Р та стандарт ONVIF. Має датчик руху. Її складання не займе у вас багато часу. Ця модель передбачає наявність функцій автоматичної експозиції, автоматичного налаштування балансу білого, регулювання посилення авто.
Комплектація включає тільки саму міні IP-камеру.
Незважаючи на це, знімає відео високої якості (формат AVI, роздільна здатність – 4МР(2592-1520), кут огляду 120 градусів. Не вимагає складної установки та налаштування, комфортна у використанні. Завдяки такому поєднанню застосовується як у відеоспостереженні, так і в on -line трансляціях.За допомогою мережевого кабелю її можна підключити до мережі Інтернет, роутера або комп'ютера (ноутбука).Може працювати з кількома браузерами.
Камера дуже стабільна, безпечна у використанні, підтримує технологію Р2Р та стандарт ONVIF. Має датчик руху. Її складання не займе у вас багато часу. Ця модель передбачає наявність функцій автоматичної експозиції, автоматичного налаштування балансу білого, регулювання посилення авто.
Комплектація включає тільки саму міні IP-камеру.
| Матриця ? | GC4653 |
|---|---|
| Процесор ? | FH8656 |
| Дозвіл ? | 4MP (2560 х 1920) |
| Підтримка дозволів | 2560 х 1920, 2560 х 1440, 1920 х 1080 |
| Частота кадрів ? | 20 к/с |
| Відео компресія ? | 265 |
| Відео бітрейт | 32 Кбіт/с - 6000 Кбіт/с |
| Світлосила SNR1s ? | 0,72LX |
| Фокусна відстань ? | 1.7 мм |
| Кут огляду | 120° |
| Апертура ? | F 2.0 |
| Full-color ? | Ні |
| Зум (наближення) | 5-ми кратний (цифровий) |
| Тип підсвічування ? | Ні |
| Запис на карту | Ні |
| Запис по датчику руху | Ні |
| Запис по датчику на людину ? | Ні |
| Розумна аналітика | Детектор руху Оповіщення на телефон Оповіщення на email з фотографією |
| Налаштування зображення | Поворот, дзеркаловання |
| Запис у хмару ? | Ні |
| Підключення FTP | Так |
| Підключення до VPN | Так стандартний PPTP vpn клієнт |
| Віддалене підключення ? | P2P за серійним номером (Статичний IP не потрібен) |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, HTTP, FTP, DDNS, RTP, RTSP |
| Сумісність | ONVIF 2.4, Xmeye |
| Порти за замовчуванням | HTTP Port: 80 RTSP Port: 554 Xmeye Port: 34567 |
| Потоки RTSP: | - |
| DDNS ? | Так Oray, NO-IP, Dyn |
| Програма Android | XMEYE |
| Програма iOS | XMEYE |
| Програма Windows | CMS |
| Одночасний перегляд ? | 5 осіб |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вихід на платі під мікрофон | Ні |
| Вбудований динамік | Ні |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 10M/100M |
| Кнопка скидання | Ні |
| живлення | DC 12В ±20% |
| PoE живлення 802.3at | Ні |
| Потужність 12v | 1800мА |
| Потужність 48v | |
| Робоча температура | +5°C - +70°C |
| Вологість | <85% |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Розміри | 40 х 40 х 35 мм |
| Вага | 103г |
| Матеріал | Метал |
| Комплектація | Камера, самонарізи для кріплення |
| IP адреса за замовчуванням | 192.168.1.10 |
| Login Pass |
admin - |
| Рік виходу моделі | 2020 |
Файли для перегляду та налаштування
Рідні програми:
Додаток для Android/iPhone XMEye завантажити 
Додаток для роботи з камерою для ПК CMS
Додатковий софт:
ONVIF управління IP відеокамерами Android Завантажити
ONVIF device manager Windows ( Пошук ip адреси ) Завантажити
Ivideon Server
Програма відеоспостереження Ivideon Server дозволить вам переглядати пряму трансляцію відео та архів відеозаписів* з веб-камер та IP-камер через локальну мережу та Інтернет.Встановіть Ivideon Server та отримайте доступ до ваших камер прямо у браузері черезособистий кабінет Ivideon .
Повний посібник користувача ПК-версії Ivideon Server Завантажити 

-
Завантажити Ivideon Server
-
Windows 64-bit Завантажити
-
Windows 32-bit завантажити
-
Windows XP Завантажити
-
macOS (dmg) Завантажити
Ivideon Client
Ivideon Client, як і особистий кабінет на сайті, забезпечує перегляд живого відео та архіву відеозаписів як із камер, прикріплених до Ivideon Server.-
Ivideon Client забезпечує перегляд відео через локальну мережу, так і через Інтернет.
-
Повний посібник користувача ПК-версії Ivideon Client
- Завантажити Ivideon Client
-
Windows Завантажити
-
Android Завантажити
-
Windows 10 Mobile Завантажити
-
macOS (Mac App Store) Завантажити
-
macOS (dmg) Завантажити
Професійний софт для відеоспостереження 

Axxon Next 4.0Axxon Next ver. 4.0.2 (для 32-бітної (x86) системи) Завантажити
Axxon Next ver. 4.0.2 (для 64-бітної ( x64 ) системи)
Програми в Google Play – AxxonNext Завантажити
Документація завантажити
