-
3МП | IP | 2.8mm | F1.0 0,38Lx
-
3МП | IP | 2.8mm | F1.0 0,38Lx
-
3МП | IP | 2.8mm | F1.0 0,38Lx
-
3МП | IP | 2.8mm | F1.0 0,38Lx
-
3МП | IP | 2.8mm | F1.0 0,38Lx
- Модель: 000586
IP камера color vx 733 cupol
Немає в наявності
999
999грн
Універсальна IP67/ 3MPix 2065х1553/ Fps 30/ H.265+/ Об'єктив 2.8мм/ Кут огляду 95°/ Апертура 1.0/ Чутливість: 0,38 LX/ Підсвічування 30м/ On 12v2v/A;
Купольна ip камера з роздільною здатністю 3MPix 2065х1553 в металевому корпусі з вологозахисною за класом ip67
Встановлено світлосильний сенсор GC2063v2 та об'єктив з апертурою F1.0
Об'єктив з великим кутом огляду 2.8мм 93°
У камері видалений ик світлофільтр який перешкоджає проходженню світла від об'єктива до матриці.
Призначена як для приміщень, так і вулиці. Не боїться дощу та снігу.
Встановлено підсвічування нового покоління з колірною температурою 4000 кельвінів.
Підсвічування автоматично керується процесором та регулюється його потужність. Що запобігає засвітам об'єктів на близькій відстані.

Корпус камери виконаний у алюмінієвому виконанні. Чи не боїться морозів, можна використовувати на вулиці. Підсвічування з лінзами 95°, що дозволить рівномірно висвітлити нестандартне приміщення або вуличну територію квадратної форми. Підсвічування не створює палаючої плями, рівномірне по всій площі.
При попаданні великого потоку світла на камеру, процесор автоматично закриває область чорними заставками і не дає засліпити камеру. З боків зображення підлаштовується під навколишнє освітлення і камера зможе продовжувати відеозйомку далі.
При монтажі рекомендуємо використовувати оригінальну металеву монтажну основу. Дозволить сховати всі дроти та монтажні з'єднання, монтаж буде професійним для клієнта та візуально привабливим на будь-якому фасаді.

Потужний процесор камери дозволив реалізувати новий функціонал:
-Детекція людини
-Контроль руху за заданими ділянками.
Основний акцент у камері зробили на хорошу зйомку вночі. За рахунок об'єктиву з апертурою 1.0 камера знімає ніч у кольорі за мінімального освітлення. Але коли на вулиці непроглядна ніч камера включає смарт підсвічування і продовжує знімати все в кольорі на відстані до 30 метрів.
Меню камери доступне у будь-якому браузері. IP адреса за замовчуванням 192.168.1.168 додаткові плагіни для відображення не потрібні.
Камеру віддалено можна підключити до будь-якого сервера за посиланням rtsp://192.168.1.168:80/0

| Матриця ? | GC2063v2 1/2.9" |
|---|---|
| Процесор ? | GK7205V200 |
| Дозвіл ? | 3MPix 2065х1553 |
| Підтримка дозволів | 2065х1553, 1920 х 1080, 1280 х 720 |
| Частота кадрів ? | 30 к/с |
| Відео компресія ? | H.265+, H.264+, MJPEG |
| Відео бітрейт | 32 Кбіт/с - 16384 Кбіт/с |
| Світлосила SNR1s ? | 0,38 LX |
| Фокусна відстань ? | 2.8 мм |
| Кут огляду | 95° |
| Апертура ? | F 1.0 |
| Full-color ? | Так |
| Зум (наближення) | 5-кратний (Цифровий) |
| Тип підсвічування ? | 4000 кельвіна 30 метрів |
| Запис на карту | Ні |
| Запис по датчику руху | Так |
| Запис по датчику на людину ? | Так |
| Розумна аналітика | Детектор руху Детектор людини Скупчення людей Оповіщення на телефон Оповіщення на email з фотографією |
| Налаштування зображення | Поворот, дзеркалізація |
| Запис у хмару ? | Запис відео: Тарифи на запис |
| Підключення FTP | Так |
| Підключення до VPN | Так стандартний PPTP vpn клієнт |
| Віддалене підключення ? | P2P за серійним номером (Статичний IP не потрібен) |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, HTTP, FTP, DDNS, RTP, RTSP |
| Сумісність | ONVIF Profile S/T/G ONVIF 2.5, |
| Порти за замовчуванням | HTTP Port: 80 RTSP Port: 554 HTTPS Port: 443 BITVISION Port: 6000 ONVIF Port: 8999 Hikvision Port: 8000 Xmeye Port: 34567 |
| Потоки RTSP: | rtsp://user name:password@ip address:rtsp prot/0 main rtsp://user name:password@ip address:rtsp prot/1 sub Приклад rtsp://192.168.1.168:80/0 Скріншот: http://192.168.1.168/snap.jpg |
| DDNS ? | Так Oray, NO-IP, Dyn |
| Додаток Android | Bitvision |
| Додаток iOS | Bitvision |
| Windows | iVMS320 |
| Додаток для Mac | iVMS320 |
| Одночасний перегляд ? | 5 чоловік |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вихід на платі під мікрофон | Ні |
| Вбудований динамік | Ні |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 10M/100M |
| Кнопка скидання | Є |
| живлення | DC 12В ±20% |
| PoE харчування 802.3at | 48-52 вольта |
| Потужність 12v | 2000мА |
| Потужність 48v | 210мА |
| Робоча температура | -30°C - +70°C |
| Вологість | <95% |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 96 х 96 х 91 мм |
| Вага | 450г |
| Матеріал | Метал |
| Комплектація | Камера, саморізи для кріплення |
| IP адреса за замовчуванням | 192.168.1.168 |
| Login Pass |
admin admin |
| Рік виходу моделі | 2022 |


