-
4MP | IP | 2.8mm | F1.0 0,31Lx
-
4MP | IP | 2.8mm | F1.0 0,31Lx
-
4MP | IP | 2.8mm | F1.0 0,31Lx
-
4MP | IP | 2.8mm | F1.0 0,31Lx
-
4MP | IP | 2.8mm | F1.0 0,31Lx
-
4MP | IP | 2.8mm | F1.0 0,31Lx
-
4MP | IP | 2.8mm | F1.0 0,31Lx
-
4MP | IP | 2.8mm | F1.0 0,31Lx
- Модель: 000575
IP камера color vx 735 cupol
Немає в наявності
900
900грн
Універсальна IP67/ 4MPix 2688х1512/ Fps 30/ H.265+/ Об'єктив 2.8мм/ Кут огляду 93°/ Апертура 1.0/ Чутливість: 0,31 LX/ Підсвічування 30м/ Живлення 12v8a3
Купольна ip камера з роздільною здатністю 4MP (2688х1512) в металевому корпусі з вологозахисною за класом ip67
Встановлено світлосильний сенсор GC4653v2 та об'єктив з апертурою F1.0
Об'єктив із великим кутом огляду 2.8мм 93°
У камері видалено ик світлофільтр який перешкоджає проходженню світла від об'єктива до матриці.
Встановлено підсвічування нового покоління з колірною температурою 4000 кельвінів.
Підсвічування автоматично керується процесором та регулюється його потужність. Що запобігає засвітам об'єктів на близькій відстані.

Корпус камери виконаний у алюмінієвому виконанні. Чи не боїться морозів, можна використовувати на вулиці. Підсвічування з лінзами 93°, що дозволить рівномірно висвітлити нестандартне приміщення або вуличну територію квадратної форми. Підсвічування не створює палаючої плями, рівномірне по всій площі.
Функція придушення фар автомобілів допоможе визначити номер авто.
При попаданні великого потоку світла на камеру процесор автоматично закриває область чорними заставками і не дає засліпити камеру. З боків зображення підлаштовується під навколишнє освітлення і камера зможе продовжувати відеозйомку далі.
При монтажі рекомендуємо використовувати оригінальну металеву монтажну основу. Дозволить сховати всі дроти та монтажні з'єднання, монтаж буде професійним для клієнта та візуально привабливим на будь-якому фасаді.

Потужний процесор камери дозволив реалізувати новий функціонал:
-Детекція людини
-Контроль руху за заданими ділянками.
Основний упор у камері зробили на хорошу зйомку у нічний час. За рахунок об'єктива з апертурою 1.0 камера знімає ніч у кольорі за мінімального освітлення. Але коли на вулиці нічна камера підключає смарт підсвічування і продовжує знімати все в кольорі на відстані до 30 метрів.
Меню камери доступне у будь-якому браузері. Ip адреса за промовчанням 192.168.1.168 додаткові плагіни для відображення не потрібні.
Камеру можна віддалено підключити до будь-якого сервера за посиланням rtsp://192.168.1.168:80/0
Встановлено світлосильний сенсор GC4653v2 та об'єктив з апертурою F1.0
Об'єктив із великим кутом огляду 2.8мм 93°
У камері видалено ик світлофільтр який перешкоджає проходженню світла від об'єктива до матриці.
Встановлено підсвічування нового покоління з колірною температурою 4000 кельвінів.
Підсвічування автоматично керується процесором та регулюється його потужність. Що запобігає засвітам об'єктів на близькій відстані.

Корпус камери виконаний у алюмінієвому виконанні. Чи не боїться морозів, можна використовувати на вулиці. Підсвічування з лінзами 93°, що дозволить рівномірно висвітлити нестандартне приміщення або вуличну територію квадратної форми. Підсвічування не створює палаючої плями, рівномірне по всій площі.
Функція придушення фар автомобілів допоможе визначити номер авто.
При попаданні великого потоку світла на камеру процесор автоматично закриває область чорними заставками і не дає засліпити камеру. З боків зображення підлаштовується під навколишнє освітлення і камера зможе продовжувати відеозйомку далі.
При монтажі рекомендуємо використовувати оригінальну металеву монтажну основу. Дозволить сховати всі дроти та монтажні з'єднання, монтаж буде професійним для клієнта та візуально привабливим на будь-якому фасаді.

Потужний процесор камери дозволив реалізувати новий функціонал:
-Детекція людини
-Контроль руху за заданими ділянками.
Основний упор у камері зробили на хорошу зйомку у нічний час. За рахунок об'єктива з апертурою 1.0 камера знімає ніч у кольорі за мінімального освітлення. Але коли на вулиці нічна камера підключає смарт підсвічування і продовжує знімати все в кольорі на відстані до 30 метрів.
Меню камери доступне у будь-якому браузері. Ip адреса за промовчанням 192.168.1.168 додаткові плагіни для відображення не потрібні.
Камеру можна віддалено підключити до будь-якого сервера за посиланням rtsp://192.168.1.168:80/0

| Матриця ? | GC4653v2 1/3" |
|---|---|
| Процесор ? | GK7205V300 |
| Дозвіл ? | 4MP (2688х1512) |
| Підтримка дозволів | 2688х1512, 2560 х 1440, 1920 х 1080, 1280 х 720 |
| Частота кадрів ? | 30 к/с |
| Відео компресія ? | H.265+, H.264+, MJPEG |
| Відео бітрейт | 32 Кбіт/с - 16384 Кбіт/с |
| Світлосила SNR1s ? | 0,31LX |
| Фокусна відстань ? | 2.8 мм |
| Кут огляду | 93° |
| Апертура ? | F 1.0 |
| Full-color ? | Так |
| Зум (наближення) | 5-ми кратний (цифровий) |
| Тип підсвічування ? | 4000 кельвіна 30 метрів |
| Запис на карту | Ні |
| Запис по датчику руху | Так |
| Запис по датчику на людину ? | Так |
| Розумна аналітика | Детектор руху Детектор людини Скупчення людей Оповіщення на телефон Оповіщення на email з фотографією |
| Налаштування зображення | Поворот, дзеркаловання |
| Запис у хмару ? | Запис відео: Тарифи на запис Google диск Dropbox ipeye |
| Підключення FTP | Так |
| Підключення до VPN | Так стандартний PPTP vpn клієнт |
| Віддалене підключення ? | P2P за серійним номером (Статичний IP не потрібен) |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, HTTP, FTP, DDNS, RTP, RTSP |
| Сумісність | ONVIF Profile S/T/G ONVIF 2.5, Hikvision, Xmeye, Longse |
| Порти за замовчуванням | HTTP Port: 80 RTSP Port: 554 HTTPS Port: 443 BITVISION Port: 6000 ONVIF Port: 8999 Hikvision Port: 8000 Xmeye Port: 34567 |
| Потоки RTSP: | rtsp://user name:password@ip address:rtsp prot/0 main rtsp://user name:password@ip address:rtsp prot/1 sub Приклад rtsp://192.168.1.168:80/0 Скріншот: http://192.168.1.168/snap.jpg |
| DDNS ? | Так Oray, NO-IP, Dyn |
| Програма Android | Bitvision |
| Програма iOS | Bitvision |
| Програма Windows | iVMS320 |
| Додаток для Mac | iVMS320 |
| Одночасний перегляд ? | 5 осіб |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вихід на платі під мікрофон | Ні |
| Вбудований динамік | Ні |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 10M/100M |
| Кнопка скидання | Є |
| живлення | DC 12В ±20% |
| PoE живлення 802.3at | 48-52 вольта |
| Потужність 12v | 2000мА |
| Потужність 48v | 210мА |
| Робоча температура | -30°C - +70°C |
| Вологість | <95% |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 96 х 96 х 91 мм |
| Вага | 450г |
| Матеріал | Метал |
| Комплектація | Камера, самонарізи для кріплення |
| IP адреса за замовчуванням | 192.168.1.168 |
| Login Pass |
admin admin |
| Рік виходу моделі | 2022 |


